Aktivity

Aktivity

Kurz I
Cirkulární ekonomika jako cesta k úsporám I (online)

Kurz proběhne online formou, a sice od ledna do června roku 2023. Hlavními tématy budou materiály, voda, energetika, odpady, provoz v budovách a kancelářích, cirkulární nákupy a tendry, externí komunikace a greenwashing. Důraz bude kladen na aktuální trendy přicházející v podobě unijní legislativy, ESG reportingu, digitalizace, dekarbonizace apod. Součástí kurzu budou prezenční workshopy s vybranými experty.

Detail kurzu

Kurz II
Cirkulární ekonomika jako cesta k úsporám II

Prezenční podzimní kurz povedeme interaktivní formou. Zaměříme se na témata obalových materiálů, digitalizace, externí komunikace a udržitelných eventů. Absolventi kurzu dostanou jedinečnou příležitost seznámit se do hloubky s fungováním cirkulární ekonomiky na teoretické i praktické úrovni, navíc získají možnost diskutovat s top experty v tomto oboru. Workshopy se uskuteční v Kampusu Hybernská v Praze. Program upřesníme v březnu 2023.

Detail kurzu

Program na 2024

Nezahálíme a připravujeme program Cirkulární akademie na rok 2024. Na programu máme exkurze, online vzdělávací modul, jarní školu a jiné aktivity, kde budeme propojovat téma cirkulární ekonomiky s aktuálními trendy jako je ESG.

Detail kurzu

Individuální školení

Jste firma či jiná instituce a potřebujete připravit vzdělávací program na míru? Zajímala by vás přednáška, seminář nebo workshop sestavený pro potřeby vaší organizace? Sestavíme pro vás témata přesně tak, aby naplnila vaše očekávání a zároveň souzněla s interním fungováním firem či instituce.

Detail kurzu

V případě zájmu o vzdělávací aktivity na míru, finanční podporu či s dotazy