Aktivity

Kurz II
Cirkulární ekonomika jako cesta k úsporám II

Datum: říjen - listopad 2023
Cena kurzu: 7 000 Kč bez DPH

Popis:

Tento kurz navazuje na kurz Cirkulární ekonomika jako cesta k úsporám I. Jeho absolvování není však podmínkou k registraci na Kurz II. Kapacita kurzu je vzhledem k jeho formátu omezena.

Podzimní kurz povedeme interaktivní prezenční formou. Zaměříme se na témata obalových materiálů, digitalizace, externí komunikace, greenwashingu a udržitelných eventů. Workshopy se uskuteční vždy v dopoledních hodinách v Kampusu Hybernská v Praze. Během workshopů se účastníci seznámí podrobněji s probíranými tématy během teoretického úvodu a následně se zapojí do interaktivních aktivit v rámci pracovních skupin, které jim probíraná témata přenesou do praktické roviny.

Tento kurz je určen pro experty, manažery a pracovníky, kteří se věnují hlavně efektivnímu fungování firem či úřadů a externím aktivitám na praktické úrovni.
Podrobný program upřesníme v březnu 2023.

Termíny kurzů:

  • 1. WS Úvod a komunikace – 6. 10. 2023
  • 2. WS Cirkulární eventy – 20. 10. 2023
  • 3. WS Cirkulární obaly a obalové materiály – 10. 11. 2023
  • 4. WS Práce s daty, digitalizace – 24. 11. 2023

Co absolvent získá:

Absolventi kurzu dostanou jedinečnou šanci seznámit se do hloubky s fungováním cirkulární ekonomiky na teoretické i praktické úrovni. Budou mít možnost diskutovat s top experty ve svém oboru, také budou mít příležitost pro networking, poznají podobně smýšlející osoby, navážou zajímavou spolupráci a proniknou do prostředí cirkulárního světa. Certifikát o absolvování kurzu dostanou účastníci na základě týmové práce a prezentace výsledků zadaných úkolů v pracovních skupinách.

Cena:

Cena kurzu je 7 000 Kč + DPH.
Zvýhodněná cena při objednání obou kurzů (Kurz CE jako cesta k úsporám I. a II.) je 17 000 Kč + DPH.
Registrace bude spuštěna v březnu 2023, zájem o kurz můžete vyjádřit zde a my Vás poté přednostně oslovíme.

V případě zájmu o vzdělávací aktivity na míru, finanční podporu či s dotazy